Jak to funguje?

Extrakční mokré čištění

1. Sedací soupravu zbavíme běžné špíny (tuky, oleje, mastnota, čerstvé skvrny) a nečistot (drobky, vlasy, chlupy).

3. Hypoalergenním roztokem a tlaku o síle až 2litry/minutu, eliminujeme pachy, které sedací souprava postupem času absorbuje.

4. Zredukujeme množství roztočů. Výsledkem je čistá a svěží sedací souprava.

Spray zluty

A jak vypadá ta vaše?

Co bylo včera k večeři, kdo je doma největší nemehlo, jak dopadl loňský silvestr – že by o tom všem vaše sedačka mohla vyprávět? 

Dejte jí šanci zapomenout…

Osvědčené stroje a přípravky!

 

Neexperimentujeme s čistícími přípravky. Používáme osvědčené, profesionální čistící emulze, které zachovávají hodnotu koberců. Vše za použití nejmodernějších strojů značky KARCHER Puzzi 10/2 Adv, 2018.

 

1193120

Matrace a zdraví

Matrace zůstávají často řadu let bez povšimnutí. Přesto na ně uléháme každý den bez vědomí, co se děje pod povrchem. Víte například, že v ní následující den zůstane až 0,5 litru potu? 

Tyto a další faktory v dlouhodobém horizontu to negativně ovlivňuje čistotu celé matrace – pachy, bakterie, nečistoty a roztoči mají ideální prostředí a to může způsobit řadu zdravotních problémů – vyrážky, ekzémy, alergie, otoky sliznice a podobně ale i bolest hlavy

 

Roztoči...

 

Roztočům a bakteriím se velice daří zejména ve znečištěném koberci, způsobují tak celou řadu zdravotních problému!

Pokud máte malé dítě, vlastníte domácí zvíře nebo jste náchylní k alergiím, je pravidelné čištění koberců nezbytnou samozřejmostí.

 

mite-67638_1920

Kontakt

Ulička 837/2, Brno - Kohoutovice

+420 739 625 971

aspinajepryc@email.cz